אורתודנטיה כירורגית

אורתודנטיה כירורגית

לפעמים, מטופלים עשויים שלא לקבל את התוצאות הטובות ביותר רק מפלטה או מיישרים. במקרים אלו, אנו עשויים להמליץ ​​על יישור שיניים ניתוחי. טיפול זה משלב ניתוח אורתוגנטי (ניתוח לסת) עם יישור שיניים מסורתי להשגת תוצאה פונקציונלית, בריאה ואסתטית.

איך אני יודע אם אני צריך יישור שיניים ניתוחי?

כאשר תבקר במשרדנו, אנו נעריך את החיוך, הנשיכה, הלסתות ומבנה הפנים שלך. אם יש לך בעיות שלד שלא ניתן לטפל בהן עם מכשירים מסורתיים בלבד, יישור שיניים כירורגי עשוי להתאים לך. בניגוד לילדים, מבוגרים כבר לא גדלים, ולכן הדרך היחידה לשנות את הגודל או המיקום של עצמות הלסת של מבוגר היא באמצעות ניתוח.

ישנם יתרונות בריאותיים ואסתטיים רבים הקשורים לניתוח לסת. לסת עליונה ותחתונה ממוקמת היטב מקדמת נשימה בריאה, משפרת את הפרעת TMJ ומקלה על אכילה, לעיסה ודיבור. המטופלים ייהנו גם מהביטחון שמגיע עם שיפורים אסתטיים בשיניים ובלסת.

כיצד פועלת יישור שיניים כירורגית?

תכנית הטיפול של כל מטופל מותאמת אישית לצרכיו. רבים כרוכים ביישור שיניים טרום ניתוחי, ניתוח ויישור שיניים לאחר ניתוח. כדי להתחיל, נפנה אותך למנתח פה ולסת מעולה. המומחים שלנו יעבדו איתם יד ביד כדי ליצור את הטיפול המושלם.

במהלך יישור שיניים טרום ניתוחי, אנו משתמשים במכשירים מסורתיים כדי למקם את השיניים. בשלב זה, זה אולי נראה כאילו השיניים שלך מחמירות, אבל אל דאגה! החיוך שלך יתחבר לאחר הלסת העליונה והתחתונה שלך יישור נכון. לאחר מכן תעברו ניתוח בלסת עליונה ו/או תחתונה. תזדקק לכמה שבועות כדי להתאושש כשהלסת מתרפאת. לאחר מכן, תקבלי עבודה אורתודנטית לאחר ניתוח כאשר אנו מכווננים את החיוך שלך. עם צוות של אנשי מקצוע מיומנים לצידך בכל שלב של הדרך, יישור שיניים כירורגי מספק תוצאות אסתטיות ופונקציונליות מתקדמות.

יישור שיניים שקוף ברייסז פור סמיילס

השאירו פרטים להצעה משתלמת ביותר!

יישור שיניים שקוף ברייסז פור סמיילס

מילון אורתודנטי

חלקי פלטה מַכשִׁיר כל דבר האורתודנט שלך מחבר לשיניים שלך שמניע את השיניים שלך או משנה את צורת הלסת שלך. Archwire חוט המתכת שפועל כמסילה

יישור שיניים שקוף ברייסז פור סמיילס

שאלות נפוצות בנושא אורתודנטיה

מהי יישור שיניים? יישור שיניים הוא התמחות ברפואת שיניים הכוללת מניעה, אבחון וטיפול באי סדרים בשיניים או בפנים. טיפול יישור שיניים הוא מעבר ליישור השיניים!

יישור שיניים שקוף ברייסז פור סמיילס

גשר לשיניים לכל הגילאים

טכנולוגיות יישור שיניים, כולל פלטות, מתקדמות מאי פעם. אנו משתמשים בטכנולוגיית קשירה עצמית, אשר משפרת את סוגריים מסורתיים או תאומים על ידי החלפת אלסטיות בקליפסים

יישור שיניים שקוף ברייסז פור סמיילס

מרחיב פלטאלי

מרחיב פלטאלי מרחיבים פאלאטליים הם מכשירי יישור שיניים נפוצים שילדים רבים לובשים. מכשירים קלים לשימוש אלה מרחיבים את הלסת העליונה, מרחיבים את קשת השיניים ויוצרים

יישור שיניים שקוף ברייסז פור סמיילס

החיים עם פלטה

עכשיו כשיש לך את הפלטה שלך, איך אתם מטפלים בהם? חשוב לך לדעת כיצד לטפל נכון בפלטה שלך לאורך כל הטיפול האורתודנטי. אכילה עם פלטה

תוכן עניינים

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x